Argeta

Argeta Spicy Pâté

Një ushqim i shpejtë pikant për këdo që pëlqen ushqimet pikante.
përdorimi
 • pa ngjyrues artificialë
 • pa konservues të shtuar
 • pa përforcues artificialë shijeje
 • pa glutinë
 • pa vaj palme
Energijska vrednost
1291 kJ (312 kcal)
Maščobe
29 g *nga të cilat të ngopura 3,6 g
Ogljikovi hidrati
2,8 g *nga të cilat sheqerna 0,8 g
Proteina
10 g
Kripë
1,3 g

Përbërësit

Mish pule I zgjedhur me kujdes me kubikë specash të ëmbël, aromatizuar me barishte kopshti dhe spec pikant.

 • mish pule
 • copa speca
 • erëza
 • spec djegës

Ju keni zgjedhur Argeta me proshutë gjedhi!

Argeta me proshutë gjedhi fitoi më shumë vota dhe do të jetë në dispozicion që nga kjo vjeshtë! Zbulo më shumë për shijen e re dhe kontrollo nëse ke fituar Argeta për tërë vitin!

Zbulo më shumë

Bashkohuni me 10 000 fansa të lajmeve elektronike të Argeta!

Qëndroni i përditësuar me historitë e mira, këshillat kulinare dhe funksionet e reja!

Shënoni e-mail adresë valide.
Ju lutem pranoni kushtet.

Mirëseerdhët në botën e adhuruesve të Argetës!

Le të jenë lajmet tona frymëzim për aventura të reja të krisura, për argëtim të paharrueshëm dhe receta të shijshme.

Përfundon

Bashkohuni me 10 000 fansa të lajmeve elektronike të Argeta!

Regjistrohu
Të gjithë shijet
 • Të gjithë shijet
 • Pashtetat me mish
 • Pashtetat me peshk