Argeta

Argeta Tuna Pâté

Shija e detit më e pëlqyer dhe e vlerësuar më shpesh.
përdorimi
 • pa ngjyrues artificialë
 • pa konservues të shtuar
 • pa përforcues artificialë shijeje
 • pa glutinë
 • pa vaj palme
Kalori
1325 kJ (320 kcal)
Yndyrë
29 g *nga të cilat të ngopura 3,4 g
Karbohidrate
1,8 g *nga të cilat sheqerna 0,5 g
Proteina
13 g
Kripë
1,2 g

Përbërësit

Copa të zgjedhura me kujdes peshku ton fletëverdhë me proteina bulmeti, spec djegës dhe erëza natyrale.

 • ton
 • Proteinë
 • piper i verdhë
 • erëza

Ju keni zgjedhur Argeta me proshutë gjedhi!

Argeta me proshutë gjedhi fitoi më shumë vota dhe do të jetë në dispozicion që nga kjo vjeshtë! Zbulo më shumë për shijen e re dhe kontrollo nëse ke fituar Argeta për tërë vitin!

Zbulo më shumë

Bashkohuni me 10 000 fansa të lajmeve elektronike të Argeta!

Qëndroni i përditësuar me historitë e mira, këshillat kulinare dhe funksionet e reja!

Shënoni e-mail adresë valide.
Ju lutem pranoni kushtet.

Mirëseerdhët në botën e adhuruesve të Argetës!

Le të jenë lajmet tona frymëzim për aventura të reja të krisura, për argëtim të paharrueshëm dhe receta të shijshme.

Përfundon

Bashkohuni me 10 000 fansa të lajmeve elektronike të Argeta!

Regjistrohu
Të gjithë shijet
 • Të gjithë shijet
 • Pashtetat me mish
 • Pashtetat me peshk