Аргета со говедска пршута - Argeta
Spread LoveCombined Shape
Argeta

Аргета со говедска пршута

Вкусна комбинација на безвременската класика Аргета Кокошја со говедска пршута, што е создадена по ваш вкус.
 • без вештачки бои
 • без додадени конзерванси
 • без вештачки засилувачи на вкус
 • без глутен
 • без палмино масло
КАЛОРИИ
1352 kJ (327 kcal)
МАСТИ
29 g *Од нив заситени масти 3,3 g
ЈАГЛЕНИ ХИДРАТИ
5,4 g *Од нив шеќери 0,5 g
ПРОТЕИНИ
11 g
СОЛ
1,1 g

состојки

Внимателно одбрани парчиња кокошкино месо, млеко и соја протеини, природни зачини и парчиња говедска пршута.

 • пилешко месо
 • млечен протеин
 • зачини
 • говедска пршута
„БЕЗ“ е подобро

Кога ги креираме производите на Argeta, не прифаќаме ништо помалку од најдоброто. Сите наши производи се целосно без конзерванси, вештачки бои, засилувачи на вкус и глутен.

Сакам да знам повеќе
Квалитет кој ќе ве убеди

Нашето високотехнолошко производство е во чекор со најновите стандарди за квалитет. Дојдете бесплатно во посета, со задоволство ќе ве пречекаме. Исто така, ве покануваме да направите виртуелна прошетка низ нашите погони со видео-записот од 360 степени.

Сакам да ги посетам производните погони
Го почитуваме светот околу нас

Преку одржлив развој, се стремиме кон постигнување сложени и амбициозни цели и благодарно им враќаме на општеството и животната средина во која работиме.

Запознајте се со животниот век на Argeta

Дали откривате нови вкусови?

Пробајте ја новата Аргета со говедска пршута и видете дали избравте различно од другите.

Придружете им се на 10.000 љубители на Argeta за е-вести!

Бидете во тек со добрите приказни, кулинарските совети и новите одлики!

Внесете валидна е-маил адреса.
Ве молиме прифатете ги условите.

Добредојдовте во светот на љубителите на Аргета!

Нашите новости нека бидат инспирација за луди авантури, незаборавна забава и вкусни рецепти.

заклучува

Придружете им се на 10.000 љубители на Argeta за е-вести!

Регистрирајте се
Сите вкусови
 • Сите вкусови
 • Паштети од месо
 • Паштети од риба