Argeta мисиркина паштета - Argeta
Spread LoveCombined Shape
Argeta

Argeta мисиркина паштета

Вкусна промена за оние кои сакаат живина, со исклучителна мешавина благи зачини.
Употреба
 • без вештачки бои
 • без додадени конзерванси
 • без вештачки засилувачи на вкус
 • без глутен
 • без палмино масло
КАЛОРИИ
1213 kJ (293 kcal)
МАСТИ
27 g *Од нив заситени масти 3,6 g
ЈАГЛЕНИ ХИДРАТИ
2,6 g *Од нив шеќери 0 g
ПРОТЕИНИ
10 g
СОЛ
1,4 g

состојки

Внимателно избрани парчиња месо од мисирка со белковини од млеко и соја и мешавина од благи природни зачини.

 • Турција месо
 • млечен протеин
 • зачини
Посетете нè во производните погони

Зад извонредните производи стои извонредна постапка на подготовка. Сакате сами да погледнете?

Резервирајте датум
Дали сте за виртуелна прошетка низ производството?

Погледнете го видео-записот од 360 степени

Погледнете го видео-записот

Дали откривате нови вкусови?

Пробајте ја новата Аргета со говедска пршута и видете дали избравте различно од другите.

Придружете им се на 10.000 љубители на Argeta за е-вести!

Бидете во тек со добрите приказни, кулинарските совети и новите одлики!

Внесете валидна е-маил адреса.
Ве молиме прифатете ги условите.

Добредојдовте во светот на љубителите на Аргета!

Нашите новости нека бидат инспирација за луди авантури, незаборавна забава и вкусни рецепти.

заклучува

Придружете им се на 10.000 љубители на Argeta за е-вести!

Регистрирајте се
Сите вкусови
 • Сите вкусови
 • Паштети од месо
 • Паштети од риба