Argeta пикантна паштета - Argeta
Spread LoveCombined Shape
Argeta

Argeta пикантна паштета

Лута закуска за оние што сакаат луто.
Употреба
 • без вештачки бои
 • без додадени конзерванси
 • без вештачки засилувачи на вкус
 • без глутен
 • без палмино масло
КАЛОРИИ
1291 kJ (312 kcal)
МАСТИ
29 g *Од нив заситени масти 3,6 g
ЈАГЛЕНИ ХИДРАТИ
2,8 g *Од нив шеќери 0,8 g
ПРОТЕИНИ
10 g
СОЛ
1,3 g

состојки

Внимателно избрано кокошкино месо со парчиња блага пиперка, зачинето со градинарски билки и лута пиперка.

 • пилешко месо
 • парчиња пиперки
 • зачини
 • чили
Посетете нè во производните погони

Зад извонредните производи стои извонредна постапка на подготовка. Сакате сами да погледнете?

Резервирајте датум
Дали сте за виртуелна прошетка низ производството?

Погледнете го видео-записот од 360 степени

Погледнете го видео-записот

Дали откривате нови вкусови?

Пробајте ја новата Аргета со говедска пршута и видете дали избравте различно од другите.

Придружете им се на 10.000 љубители на Argeta за е-вести!

Бидете во тек со добрите приказни, кулинарските совети и новите одлики!

Внесете валидна е-маил адреса.
Ве молиме прифатете ги условите.

Добредојдовте во светот на љубителите на Аргета!

Нашите новости нека бидат инспирација за луди авантури, незаборавна забава и вкусни рецепти.

заклучува

Придружете им се на 10.000 љубители на Argeta за е-вести!

Регистрирајте се
Сите вкусови
 • Сите вкусови
 • Паштети од месо
 • Паштети од риба