Shije argëtuese për më të vegjlit.

Pashtetat Argeta Junior e kthejnë çdo vakt në një kohë argëtuese për fëmijët, plot me përbërësit natyralë dhe me zero stres.
NJOMJA
LUBRIFIKIMI

Zbulo shijet

Fëmijët thjesht i admirojnë ato për shkak të shijeve të këndshme dhe të buta, dhe prindërit i pëlqen gjithashtu sepse e dinë se ato u ofrojnë fëmijëve një vakt të ushqyeshëm pa aditivë të dëmshëm.

Librat elektronikë të Argeta për fëmijët e vegjël

3 libra fëmijësh plot me aksion me detyra interaktive që nxisin zhvillimin e fëmijës.

  • Psikolog i njohur për zhvillimin
  • Shkrimtarë të njohur
  • Lojëra dhe detyra
Lexo librat elektronikë
Lajme

ARGËTOHUNI SË BASHKU ME JUNIORIN TONË!

Bashkohuni në aventurat e Juniorit dhe shkarkoni librin për ngjyrosje.

Shkarkoni

Abonohu në lajmet elektronike të Junior!

Asnjëherë mos qëndro pa frymëzim për receta argëtuese dhe aventura të paharrueshme për fëmijët.

Ju lutemi vendosni një e-mail adresë valide.
Ju lutem pranoni kushtet.

Mirë se vini në botën e simpatizuesëve të Argetës!

Lerëni që gazeta jonë të jetë frymëzimi juaj për aventura të egra, argëtim të paharrueshëm dhe receta të shijshme.

Dërgo

Abonohu në lajmet elektronike të Junior!

Abonohu