Spread LoveCombined Shape
Argeta

Argeta Pristina Pâté me suxhuk

Duke përdorur copa suxhuku të prera në kubikë, për t’u përshtatur shijeve tuaja kemi krijuar një pâté që do t’ju çojë në Prishtinë.
NJOMJA
LUBRIFIKIMI
Përdorimi
 • ngjyrues artificialë
 • konservues
 • përforcues artificialë shijeje
 • glutinë
 • vaj palme
Kalori
1349 kJ (326 kcal)
Yndyrë
30 g *onga të cilat të ngopura 4,4 g
Karbohidrate
3,1 g *nga të cilat sheqerna 0,5 g
Proteina
11 g
Kripë
1,0 g

Përbërësit

Copa mishi pule të zgjedhura me kujdes, me suxhuk dhe erëza natyrale.

 • Pulë
 • Sujuk
 • Erëza
Na vizitoni në fabrikën tonë të prodhimit

Prapa produkteve të jashtëzakonshme qëndron një proces i jashtëzakonshëm përgatitjeje. Doni ta shikoni vetë?

Rezervo datën
Jeni gati për një turne virtual në linjën tonë të prodhimit?

Shiko videon 360°

Shiko videon

Zgjidhni shijen e re të Argetës!

Nganjëherë ju mund ti bëni gjërat në mënyrën tuaj. Zgjedhni shijen e re të Argetës ose shijen me spec të gjelbër ose me ajvar, dhe bëhu pjesë e lojës shpërblyese, ku ju mund të fitoni Argetën për tërë vitin.

Bashkohuni me 10 000 fansa të lajmeve elektronike të Argeta!

Qëndroni i përditësuar me historitë e mira, këshillat kulinare dhe funksionet e reja!

Ju lutemi vendosni një e-mail adresë valide.
Ju lutem pranoni kushtet.

Mirë se vini në botën e simpatizuesëve të Argetës!

Lerëni që gazeta jonë të jetë frymëzimi juaj për aventura të egra, argëtim të paharrueshëm dhe receta të shijshme.

Dërgo

Bashkohuni me 10 000 fansa të lajmeve elektronike të Argeta!

Regjistrohu
Të gjitha shijet
 • Të gjitha shijet
 • Pashtetat me mish
 • Pashtetat me peshk