Argeta Junior Original - Argeta Kosovo

Ne përdorim kukit (kukit e detyrueshme, analitike dhe të marketingut) për t’u siguruar për funksionimin e duhur të uebsajtit tonë dhe për të përmirësuar përvojën tuaj si përdorues. Klikoni te “personalizo cilësimet ” për të menaxhuar preferencat tuaja. Për më shumë informacione të detajuara, ju lutemi shikoni politikën tonë të kukive.

Argeta Junior

Argeta Junior Original

Një shije e këndshme që u pëlqen të rinjve dhe atyre që janë të rinj në zemër.
NJOMJA
LUBRIFIKIMI
Përdorimi
 • ngjyrues artificialë
 • konservues
 • përforcues artificialë shijeje
 • glutinë
 • vaj palme
Kalori
1345 kJ (325 kcal)
Yndyrë
30 g *nga të cilat të ngopura 4,3 g
Karbohidrate
2,8 g *nga të cilat sheqerna 0,6 g
Proteina
11 g
Kripë
1,3 g

Përbërësit

Copa mishi pule të zgjedhura me kujdes dhe mëlçi dhe erëza natyrale.

 • Pulë
 • Proteinë
 • Erëza
Na vizitoni në fabrikën tonë të prodhimit

Prapa produkteve të jashtëzakonshme qëndron një proces i jashtëzakonshëm përgatitjeje. Doni ta shikoni vetë?

Rezervo datën
Jeni gati për një turne virtual në linjën tonë të prodhimit?

Shiko videon 360°

Shiko videon
Lajme

ARGËTO- HUNI SË BASHKU ME JUNIORIN TONË!

Bashkohuni në aventurat e Juniorit dhe shkarkoni librin për ngjyrosje.

Librat elektronikë të Argeta për fëmijët e vegjël

3 libra fëmijësh plot me aksion me detyra interaktive që nxisin zhvillimin e fëmijës.

 • Psikolog i njohur për zhvillimin
 • Shkrimtarë të njohur
 • Lojëra dhe detyra
Lexo librat elektronikë

Abonohu në lajmet elektronike të Junior!

Asnjëherë mos qëndro pa frymëzim për receta argëtuese dhe aventura të paharrueshme për fëmijët.

Ju lutemi vendosni një e-mail adresë valide.
Ju lutem pranoni kushtet.

Mirë se vini në botën e simpatizuesëve të Argetës!

Lerëni që gazeta jonë të jetë frymëzimi juaj për aventura të egra, argëtim të paharrueshëm dhe receta të shijshme.

Dërgo

Abonohu në lajmet elektronike të Junior!

Abonohu
Të gjitha shijet
 • Të gjitha shijet
 • Pashtetat me mish
 • Pashtetat me peshk