Пикантна

Пикантна
пилешко месо
парчиња пиперки
зачини
чили

Сакате пикантни работи? Ви подготвивме вкусна кокошкина паштета само за вас, зачинета со блага пиперка и луто чили. Најдобар намаз за лути закуски!

Пикантна
ФИЛОЗОФИЈА НА НАЈДОБРИТЕ

Уживајте без грижи и без адитиви.

Пикантна
КВАЛИТЕТ

Внимателно ги бираме парчињата месо и природни зачини, само за вас.

Пикантна
ARGETA 🧡 ОДРЖЛИВОСТ

На пат сме кон тоа да ги достигнеме сите наши цели за одржливост.

Пикантна
РЕМЕК-ДЕЛО

Вашето непце ќе биде почестено од мајсторите за паштети.

Пикантна

Впуштете се во пикантен микс од благи пиперки и чили.

Ако уживате во нови вкусови, пробајте го овој.
Лосос
САКАТЕ ПОВЕЌЕ ARGETA?

Ако уживате во нови вкусови, пробајте го овој.

Запознајте го целото семејство

ЧајнаCо ајварCо говедска - пршута
Збогатете ја својата
е-пошта со нашиот билтен!

Ветуваме дека ќе ви испраќаме само највкусни пораки! #SpreadGood

Какви вести сакате да добивате?