Argeta Junior Original - Argeta
Argeta Junior

Argeta Junior Original

Një shije e këndshme që u pëlqen të rinjve dhe atyre që janë të rinj në zemër.
përdorimi
 • pa ngjyrues artificialë
 • pa konservues të shtuar
 • pa përforcues artificialë shijeje
 • pa glutinë
 • pa vaj palme
Kalori
1345 kJ (325 kcal)
Yndyrë
30 g *nga të cilat të ngopura 4,3 g
Karbohidrate
2,8 g *nga të cilat sheqerna 0,6 g
Proteina
11 g
Kripë
1,3 g

Përbërësit

Copa mishi pule të zgjedhura me kujdes dhe mëlçI dhe erëza natyrale.

 • mish pule
 • erëza
Na vizitoni në fabrikën tonë të prodhimit

Prapa produkteve të jashtëzakonshme qëndron një proces i jashtëzakonshëm përgatitjeje. Doni ta shikoni vetë?

Rezervo datën
Jeni gati për një turne virtual në linjën tonë të prodhimit?

Shiko videon 360°

Shiko videon

Librat elektronikë të Argeta për fëmijët e vegjël

3 libra fëmijësh plot me aksion me detyra interaktive që nxisin zhvillimin e fëmijës.

 • Psikolog i njohur për zhvillimin
 • Shkrimtarë të njohur
 • Lojëra dhe detyra
Lexo librat elektronikë

Abonohu në lajmet elektronike të Junior!

Asnjëherë mos qëndro pa frymëzim për receta argëtuese dhe aventura të paharrueshme për fëmijët.

Shënoni e-mail adresë valide.
Ju lutem pranoni kushtet.

Mirëseerdhët në botën e adhuruesve të Argetës!

Le të jenë lajmet tona frymëzim për aventura të reja të krisura, për argëtim të paharrueshëm dhe receta të shijshme.

Përfundon

Abonohu në lajmet elektronike të Junior!

Abonohu
Të gjithë shijet
 • Të gjithë shijet
 • Pashtetat me mish
 • Pashtetat me peshk